Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Disparitie
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Disparitie

Buna ! Va rog sa ma ajutati , vreau sa dau disparuti 2 barbati in Germania. Au plecat de pe data de 10 Ian ( au plecat sa cumpere o masina ) Am tot vorbit pana pe 18 cand nu au mai dat nici un semn.. joi au avut o disputa la un magazin, ( ei au plecat 3 persoane , 2 frati ( cei disparuti ) si inca un barbat ) .. joi seara , cel singur a fost arestat pentru nu stiu ce probleme din trecut in Germania, fratii au platit o amenda si s au dus la hotel. Am vorbit pana Vineri ( 18 ianuarie ) .. apoi de la ora 15:00 nu am mai stiut nimic de ei pana in ziua de azi, la ora 15:00 cand am vorbit mi au spus ca la ora 17:00 se cazeaza in alt oras la un hotel sa caute in orasul respectiv un parc de masini telefoanele suna si in ziua de azi dar nu raspunde nimeni, am incercat sa sunam la politia din Germania, la consulat, dar nu ni se dau informatii. Nu stiu ce se intampla cu ei, unde sunt, ce fac.. a trecut o saptamana si nu stiu nimic.
Ultima locatie activa a fost in orasul Karlsruhe ..
Va rog daca ma poate ajuta cineva .. cum as putea afla ceva despre ei??
Sau un avocat bun cu care as putea lua legatura...
Multumesc frumos! O zi buna !!
Buna seara,

Aici nu va putem ajuta. Adresati-va Ambasadei sau Consulatului Romaniei din Germania si faceti o plangere la Politia din Germania.. Chiar si la Politia Romana.