Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua

Daca am expediat o scrisoare recomandata din Sibiu in Sibiu la judecatorie,,in cat timp ajunge?Mentionez ca la Judecatoria Sibiu au posta si acolo am pus plicul pentru ca asa mi s.a cerut.Practic am trimis un plic cu recomandare prin posta la o adresa,eu aflandu.ma deja la adresa respectiva.In cat timp ajunge?Multumesc!
Pe hartia primita de al Of. postal scrie ca o recomandata ajunge la destinatie in maxim 3 zile.