Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Atestat de stivuitorist din Italia, recunoaștere în ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Atestat de stivuitorist din Italia, recunoaștere în România

am atestat de stivuitorist facut an ITALIA asi dori sa stiu daca este recunoscut an ROMANIA
Manuela Rășină, administrator
Adresati-va Centrului Național de Recunoaștere și Echivalare a Diplomelor
Str. Spiru Haret nr. 12, Sector 1, 010176 Bucureşti, România
Sau centrului ISCIR din judetul unde locuiti,
Pentru recunoasterea diplomei trebuie sa va adresati unei firme autorizate sa efectueze cursuri de calificare/ perfectionare pentru stivuitoristi care in urma absolvirii cursului va da diploma cu recunoastere ISCIR si Ministerul educatiei in Romania.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...