Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... acord înființare salon de înfrumusețare
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

acord înființare salon de înfrumusețare

daca se deschide un salon infrumusetare la parter,actualul proprietar are nevoie de acordul vecinilor direct afectati?Precizez ca inainte a fost un cabinet de reflexoterapie,apoi sediu de partid.
rodi26, utilizator
Cartea funciara trebuie sa corespunda intocmai cu situatia din teren.
Statul actual al apartamentului este cel din cartea funciara, apartament de locuit.