Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Referat medical neurologie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Referat medical neurologie

Fratele meu trebuie sa faca referatul medical pentru prelungirea pensiei de boala.Acest referat se poate elibera de catre un specialist din judetul de care apartine pacientul?sau din orice judet?Problema e ca in judet nu e decat un singur neurolog si are programari pana in iunie.
Va multumesc.
Poate să fie și din alt Județ regional de care aparține teritorial județul dvs. De exemplu, dacă ești din Bacău sau Vaslui, poți lua referat de la un neurolog din Iași.

Dacă ești din Tulcea poți lua de la un doctor din Constanța.......
Dacă ești din Giurgiu, poți lua din București.....
Va multumesc pentru raspuns.
Barbalata frusinica doresc un referat neurologic fiului meu
Păi după anul nou mergeți la cabinetul medical al unui neurolog din localitatea dumneavoastră.