Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Puncte suplimentare !
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Puncte suplimentare !

Buna ziua ,
Cum se socotesc punctele suplimentare pentru grupe ,in afara de celalalte anuale:
- grupa I ,1an.si 11 luni
- grupa II ,16 ani ! Multumesc frumos .
La salariu de baza inseamna fara sporuri fara nimic ,ok
codrutz2007, utilizator
Am de socotit nu gluma .Va multumesc frumos !
Procentele se aplica la salariul de baza luna de luna.,Va rog imi spuneti sau imi da-ti un exemplul cum trebuie sa fac ,nu inteleg ce adun sau sa scad ori înmulțesc ,Mulțumesc frumos, si asa ati facut prea mult !