avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 379 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Munca în folosul. Comunității
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Munca în folosul. Comunității

Bună ziua. Am și eu o problema. Am un proces care astăzi se termina cu înlocuirea amenzilor cu munca în folosul comunității problema este ca eu sunt plecata din România și nu ajung decât luna următoare la ce ma pot aștepta?
Cel mai recent răspuns: carnetel , utilizator 13:48, 5 Februarie 2019
puteti plati intreaga suma a amenzii la primarie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amenzi Francesco20 Francesco20 Bună ziua! As avea și eu o întrebare legata de niște amenzi pe care le am din 2011, mai exact în luna august am avut probleme în schimbarea buletinului ... (vezi toată discuția)
Bună ziua. am de plătit o amenda penala. Întrebarea este următoarea. ... Clau Milea Clau Milea Bună ziua. Am de plătit o amenda penala. Întrebarea este următoarea. Se poate ajunge la închisoare dacă se depășește termenul de plata de 3 luni de ... (vezi toată discuția)
Amenda contraventionala Cable Cable am primit o amenda pe ratc(Regia Autonoma de Transport in Comun, Constanta), in valoare de 100 ron(daca nu o platesc in 48 de ore, se face 200ron) si in proces ... (vezi toată discuția)