Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Munca în folosul. Comunității
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Munca în folosul. Comunității

Bună ziua. Am și eu o problema. Am un proces care astăzi se termina cu înlocuirea amenzilor cu munca în folosul comunității problema este ca eu sunt plecata din România și nu ajung decât luna următoare la ce ma pot aștepta?
puteti plati intreaga suma a amenzii la primarie.