Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj parti sociale
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj parti sociale

Buna seara,
In fiecare an angajatorul meu ma recompenseaza ptr munca desfasurata prin acordarea unor actiuni gratuite tranzactionate pe piata reglementata BVB, ma intereseaza daca in cazul divortului aceste actiuni care mi-au fost acordate ca bonus, sunt considerate bun comun si fac obiectul partajului? Multumesc
Buna seara,
Sunt bun propriu.