Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... o incheiere data in sedinta de consiliu nu are numar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

o incheiere data in sedinta de consiliu nu are numar

Am o nedumerire in ceace priveste o incheiere data in sedinta din camera de consiliu a unei judecatori. Aceasta incheiere are data cand sa emis dar nu are numar. Acest lucru este normal ?
SCLIPEINICU, utilizator
da