avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 152 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... o incheiere data in sedinta de consiliu nu are numar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

o incheiere data in sedinta de consiliu nu are numar

Am o nedumerire in ceace priveste o incheiere data in sedinta din camera de consiliu a unei judecatori. Aceasta incheiere are data cand sa emis dar nu are numar. Acest lucru este normal ?
Ultima modificare: Vineri, 8 Februarie 2019
SCLIPEINICU, utilizator
Cel mai recent răspuns: romibaro , utilizator 14:12, 8 Februarie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
da

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere acte judecatorie pentru infiintare ong TeodoraElyse TeodoraElyse Am depus zilele trecute dosarul de infiintare a unui ONG la Judecatoria Timisoara si mi s-a zis la regisratura ca voi primi prin posta cand sa ma prezint in ... (vezi toată discuția)
Dată ședință tribunal Niță Valentin Cătălin Niță Valentin Cătălin Bună ziua! Am si eu o întrebare referitor la un dosar aflat pe rolul instantei de judecata din data de 05.04 2023. La data de 16.05 2023 s a încheiat ... (vezi toată discuția)
Camera de consiliu learnlaw learnlaw Imi puteti spune cum se procedeaza in camera de consiliu in mod normal? Am asistat la o sedinta de judecata si in ciuda faptului ca pe site obiectul curatela ... (vezi toată discuția)