Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate copertina policarbonat
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

copertina policarbonat

trebuie acordul asociatiei de proprietari pentru o copertina din policarbonat montata pe geamul apartamentului meu ??
Trebuie sa detineti un proiect. Daca schimbati fatada blocului este nevoie de acordul asociatiei de proprietari si aviz de urbanism.
Avand in vedere ca prin instalare copertina urmeaza sa interveniti asupra partii comune de condominiu,obligatoriu aveti nevoie de acordul asociatieid e proprietari
pentru copertina exterioara este necesar proiect tehnic,autorizatie de constructie
Multumesc !