Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Restituirea taxei auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Restituirea taxei auto

Bună ziua! In anul 2015 am achiziționat un autoturism și am achitat o taxa de 3400 lei. In luna septembrie anul 2017 am depus cerere și restul documentelor necesare pt restituirea acestei sume plus dobânda aferentă. Am ajuns in luna februarie 2019 și nu am primit nici un ban. Cei de la ANAF dau din umeri la întrebarea mea. Întrebarea mea este: Se continua restituirea acestor sume și când? Și care este dobânda ?
Restituire taxă auto: S-a prelungit cu încă jumătate de an perioada de rambursare a banilor
www.avocatnet.ro/articol_482...