Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... norma de hrana
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

norma de hrana

Buna seara, pe perioada concediului de boala se acorda norma de hrana (indemnizatie de hrana)?
Indemnizațiile de hrană se acordă proporțional cu timpul efectiv lucrat în luna anterioară.