Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... permis suspendat de 4 luni
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

permis suspendat de 4 luni

Buna seara domnilor avocati.Am permisu suspendat de 4 luni si 3 zile din cauza ca mi-a iesit la analizele de urina thc,substanta activa...ce pot face sa vina analizele mai repede,cum sa procedez,avand in vedere ca eu nici nu consumasem thc ,consumasem cu 2 zile inainte..Vor iesi negative,si unde sa ma duc sa platesc analizele.
Pentru operativitate achitati dvs. contravaloarea analizelor.