Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Scoala si serviciu in acelasi timp
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Scoala si serviciu in acelasi timp

Buna ziua,
Cunosc persoane care au facut facultatea la zi si in acelasi timp a fost si la serviciu. In orase diferite la 500 km distanta. Sunt pontati in aceasta perioada, au incasat salarii dar au obtinut si diploma...
Carei institutii as putea sa ma adresez cu o sesizare?
Multumesc
Care este problema dumneavoastra juridica, de fapt?
Cand v-or solicita pensie de varsta , se va lua in calcul perioada in campul muncii .
cu ce ati fost prejudiciat? ce pretentii aveti?