Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor contract de concesiune
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

contract de concesiune

pot ceda cu titlu gratuit prin act notarial unei farmacii o parte din spatiul concesionat de la primarie pentru desfasurare act.medicale ? reprezinta subconcesionare? suntem din mediul rural unde spatiile conforme normelor cerute de lege sunt greu de gasit si acesta e singurul care are toate utilitatile.
roxanafey, utilizator