Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri europene cresa/gradinita/afterschool
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri europene cresa/gradinita/afterschool

Buna ziua!
Ma intereseaza accesarea de fonduri pentru o cresa/gradinita/afterschool. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi tinand cont ca trebuie sa incep totul de la 0 (nu detin PFA, ONG..etc) si nu am studii in domeniul educatiei.
Va multumesc anticipat!
Ligia
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_505...
si discutii deschise pe teme asemanatoare aici: www.avocatnet.ro/cautare?q=a...
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca