Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Dispozitie de plata
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Dispozitie de plata

Ce cont sa folosesc pt inregistrarea in registrul de casa a unei dispozitii de plata catre un client cara a platit un avans pt o lucrare si intre timp s.a razgandit si nu mai doreste efectuarea lucrarii
4111 = 5311