avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 901 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Casatorie cu persoana Albaneza
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Casatorie cu persoana Albaneza

Pentru a ma casatori eu cetateanca al Rom cu cetatean al Abaniei. integistrarea casatorie va fi jn Albania de ce acte am nevoie el mi-a zis ca am nevoie de. Cazieru rom si apostila ...intrebarea este ...apostila pentru ce tara trebuie apostila Rom sau apostila pentru Albania

Alte discuții în legătură

Casatorie cu persoana albaneza Tatiana Ichim Tatiana Ichim Pentru a ma casatori eu cetateanca al Rom cu cetatean al Abaniei. integistrarea casatorie va fi jn Albania de ce acte am nevoie el mi-a zis ca am nevoie de. ... (vezi toată discuția)
Cãsãtorie în albania pellumgeo pellumgeo Bună seara! Aș vrea să știu, dacă este posibil, de ce acte am nevoie pentru a mă putea căsători cu un cetățean albanez în Albania. ... (vezi toată discuția)
Inregistrarea minorului in italia madalina883 madalina883 buna ziua eu ma numesc madalina si am 24 de ani stau impreuna cu un baiat albanez de 4 ani. anul acesta in martie am nascut un baiatel,care acuma are 3 ... (vezi toată discuția)