Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Recipisa declaratia unica
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Recipisa declaratia unica

Am depus declaratia unica versiune A2.0.4/ 22.02.2019 cu date pentru anul 2018. Pe recipisa apare “perioada de raportare 12.2019”. Ce este gresit?
Daca apare mesajul "nu sunt erori de validare" este in regula.