Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca

Va rog, pentru perioada lucrata timp partial de 4 ore, pentru perioada 21.11.2012 pana in 29.11.2013, = 1 an si 8 zile vechime ( in munca) este corect? temeiul legal va rog?
Deci perioada 21.11.2012 pana in 29.11.2013,,este ok?
Multumesc din suflet.
Daca a lucrat, atunci este corect calculul.