Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Ma bucur ca fac parte din aceasta comunitate!
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Ma bucur ca fac parte din aceasta comunitate!

Buna ziua, tuturor!
Numele meu este Roxana Stirbu, am 23 de ani si sunt din Piatra Neamt. Sunt consultant financiar la o companie multinationala si totodata si studenta la Facultatea de Stiinte Economice din Bacau. Am gasit de curand acest site si ma bucur sa fac parte din comunitatea adunata pe acest site.
Ne bucurăm că v-ați alăturat utilizatorilor acestui site!

O primăvară edenică, cu stimă!
Multumesc deosebit, asemenea va doresc!