Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registru incasari si plati
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registru incasari si plati

Registrul incasari si plati se arhiveza in fiecare an chiar daca acesta nu e scris tot sau poti sa il completezi si anul urmator?
Florin70, utilizator
Continuati sa treceti in rjip an de an pana vi se termina paginile.