Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... lichidator BANKCOOP
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

lichidator BANKCOOP

Buna ziua, va rog, pentru a obtine o adeverinta de venit in perioada lucrata, de la BANKCOOP (Neamt), carui lichidator trebuie sa ma adresez?
Multumesc,

c ciobanu
Voiam să vă dau link dar merge greu portalul.
Încercați dvs mai târziu, astfel:
-acccesați portal.just.ro;
-la motorul de căutare scrieți numele băncii;
-deschideți cauza ce are ca obiect insolvența (dosarul simplu, făra “a”-uri la final că alea-s dosare conexe);
-acolo veți găsi numele
lichidatorului desemnat în cauză.
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
multumesc mult
As dori sa stiu unde găsesc arhiva Banckoop Mureș, având nevoie de o adeverință
Vedeti dacă va ajuta aceste discuții

www.avocatnet.ro/forum/discu...