Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, unde poate fi gasita arhiva C.A.G.C.H. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, unde poate fi gasita arhiva C.A.G.C.H. Constanta? ...

Buna ziua, unde poate fi gasita arhiva C.A.G.C.H. Constanta?
Puteti intreba aici
[ link extern ]

sau

vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc, am intrebat deja la Arhivele Nationale, nu stiu nici ei.
De la Arhivele Nationale am aflat ca CAGCH a fost preluat de TCInd. TCInd a fost preluat de SCIM C-ta, iar acesta a fost lichidat de LOMAX IPURL. Pe site-ul LOMAX IPURL se spune ca ei elibereaza adeverinte. Nu reusesc sa dau de ei. Apare numele de Lungu Dorina, nu raspunde la telefonul afisat.
Incercati si un email.