avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 915 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, unde poate fi gasita arhiva C.A.G.C.H. ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, unde poate fi gasita arhiva C.A.G.C.H. Constanta? ...

Buna ziua, unde poate fi gasita arhiva C.A.G.C.H. Constanta?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 03:44, 24 Noiembrie 2023
Puteti intreba aici
[ link extern ]

sau

vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Ultima modificare: Marți, 21 Noiembrie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc, am intrebat deja la Arhivele Nationale, nu stiu nici ei.
De la Arhivele Nationale am aflat ca CAGCH a fost preluat de TCInd. TCInd a fost preluat de SCIM C-ta, iar acesta a fost lichidat de LOMAX IPURL. Pe site-ul LOMAX IPURL se spune ca ei elibereaza adeverinte. Nu reusesc sa dau de ei. Apare numele de Lungu Dorina, nu raspunde la telefonul afisat.
Incercati si un email.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta salarizare Konstantyne Konstantyne Am lucrat intre anii 1983 si 1987 pe santierul constructorului centralei nucleare de la Cernavoda: intre 1983 si 1985 la TCI-CNE Cernavoda si intre 1985 si ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o adeverinta ... IrinaVscu IrinaVscu Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o adeverinta de la \"CCIB - AG Antrepriza instal montaj hidro\". Aveti cumva idee unde ma pot adresa? Am ... (vezi toată discuția)
Incadrare in grupa a 2-a de munca viobarbu viobarbu Bunicul meu doreste sa obtina incadrarea in grupa a 2-a de munca pentru perioada 1963-1991 in care a lucrat la IAS Mangalia. Cei de la casa de pensii i-au spus ... (vezi toată discuția)