Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Arest preventiv
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Arest preventiv

Daca e arestat preventiv pt 30 de zile eu unde pot gasi persoana care vreau so vizitez la închisoare sau la sediul politiei judetene
asta depinde daca dosarul este incheiat de procuror si trimis pe fond in instanta atunci este la penitenciar,daca nu atunci in arestul sectiei de politie judetene asa se procedeaza