avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2119 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Arest preventiv
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Arest preventiv

Daca e arestat preventiv pt 30 de zile eu unde pot gasi persoana care vreau so vizitez la închisoare sau la sediul politiei judetene
Cel mai recent răspuns: gamenti , utilizator 10:20, 8 Martie 2019
asta depinde daca dosarul este incheiat de procuror si trimis pe fond in instanta atunci este la penitenciar,daca nu atunci in arestul sectiei de politie judetene asa se procedeaza

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dreptul la vizita printesafnj printesafnj as dori sa stiu daca pot vizita un prieten care se afla la un ipj in arest preventiv sau daca pot vorbi prin telefon ? ma intereseaza deasemeni daca ii pot ... (vezi toată discuția)
Furt calificat gya_dulcyk gya_dulcyk buna seara, am un prieten care in urma cu cateva zile a intrat in casa unei persoane impreuna cu inca un prieten si au furat bani, ob de valoare si trei ... (vezi toată discuția)
Arest preventiv timea82 timea82 Buna seara , as avea nevoie de niste informatii . Am aflat ca un vechi prieten este in arest preventiv de vreo 3-4 luni , nu stiu cum sa iau legatura cu el nu ... (vezi toată discuția)