Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... vechime munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

vechime munca

cu 1 ianuarie 2019 salariul minm e diferentiat, lucru care se reflecta si in declaratia 112. Un salariat cu studii superioare, care are vechime totala in munca de 1 an si 3 luni, cu 2 luni lucrate pe studii superioare (la ultimul loc de munca) si restul pe studii medii, il trecem in d112 ca salariat cu studii superioare si vehime peste 1 an sau salariat?
Ca salariat ..