Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de inserție
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de inserție

Bună seara! Dacă încep serviciul la un loc de muncă nou cu data de 18.03 când ar trebui să-mi dau demisia de la locul vechi de muncă astfel încât să nu pierd stimulentul de inserție? Mulțumesc frumos!
Data incetarii vechiului c.i.m. trebuie sa fie tot 18.03.2019.