Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Deductibilitate pensie privata pilonul III
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Deductibilitate pensie privata pilonul III

Prima pe care o platesc (personal)pentru privata suplimentara(pilonul III) in suma de 200 lei/luna este deductibila la calculul impozitului pe salariu?
george-neagu, moderator