Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Format timesheet POS DRU
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Format timesheet POS DRU

Buna ziua.
Aveti idee daca cumva pentru expertii din proiectele pe POS DRU exista vreun format de timesheet impus de AMPOSDRU? Eu nu am gasit nimic de genul acesta. As fi foarte recunoscator daca ati putea sa imi dati un raspuns.
Multumiri anticipate!
Daca la instruire nu vi s-a propus un model din partea POS DRU inseamna ca la data instruirii nu aveau un format impus.
Deci, fara a fi rautacioasa, inseamna ca pe parcurs, pentru a cauta nod in papura pot sa va impuna un format cadru, dar momentan, acoperitiva cu semnaturile si pontajul aferent pe orice tip de format. Eu am 2 modele, daca vreti pot sa vi le trimit.