Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Imatriculare auto
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Imatriculare auto

buna ziua
cu trei zile in urma am vandut o masina care sa defectat la noul proprietar in urma discutiilor am cazut de acord sa o primesc inapoi masina a fost scoasa de la mine din evidenterle primariei dar el nu a apucat sa o inscrie la primaria lui intrebarea mea este cum pot sa trec masina pe numele meu din nou la primarie
george-neagu, moderator
Incheind un document prin care sa deveniti proprietarul vehiculului