Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Despăgubire rca
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Despăgubire rca

Bună ziua!
Care este timpul legal de virat banii pt o despăgubire RCA de la data în care ai semnat formularul de regie proprie??
Mulțumesc!
10 zile de la primirea de catre asigurator al ultimului document .
In cazul meu au trecut 30 de zile lucrătoare! Ce masuri pot lua?
Multumesc
Faceti o sesizare/plangere la ASF, in scris.
Mulțumesc frumos pentru răspuns!!!

Laszlo Bicsak a scris:

Faceti o sesizare/plangere la ASF, in scris.

si cand ASF raspunde pe langa subiect ?