Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Detasarea personalului strain
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Detasarea personalului strain

Buna ziua,
Care este procedura legala privind detasarea personalului strain intr-o companie din tara?ce documente trebuie emise ?de ce trebuie tinut cont?
Detasarea strainilor pe teritoriul Romaniei
[ link extern ]

[ link extern ] /

[ link extern ]