Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Salut!
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Salut!

Trebuie sa duc dovada la judecatorie precum am achitat amenda penala dar mi a expirat buletinul am fost sa îmi fac altul și pe cel vechi mi la oprit, pot merge cu o copie a buletinului expirat s au trebuie sa astept pana îl iau pe cel nou? Mulțumesc
Permis de conducere, pasaport, etc nu aveti? Daca da, folositi-le, daca nu mergeti cu copia buletinului expirat si cu bonul emis de serviciul de evidenta a persoanelor sau daca nu, asteptati eliberarea noului buletin.