Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizația handicap
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizația handicap

Unde pot găsi saitul cu formular sa bag indemnizația de handicap pe card?
Gasiti model de cerere plată prin virament a drepturilor persoanelor cu handicap, aici :
[ link extern ]