Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Credit de nevoi personale in timpul CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Credit de nevoi personale in timpul CCC

Buna ziua! Se poate sa iau un credit de nevoi personale in timp ce sunt in CCC sau in timp ce iau indemnizație pentru concediu cu risc maternal?
Intrebaţi la bancă şi veţi primi cele mai bune informaţii.
Mulțumesc mult pentru răspuns!