avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Credit de nevoi personale in timpul CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Credit de nevoi personale in timpul CCC

Buna ziua! Se poate sa iau un credit de nevoi personale in timp ce sunt in CCC sau in timp ce iau indemnizație pentru concediu cu risc maternal?
Cel mai recent răspuns: Madalina Prise , utilizator 20:22, 23 Martie 2019
Intrebaţi la bancă şi veţi primi cele mai bune informaţii.
Mulțumesc mult pentru răspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu risc maternal, concediu de maternitate, concediu crestere copil b_adriana2000 b_adriana2000 Buna ziua, sunt insarcinata(sarcina gemelara) in 32 saptamani si ma aflu in concediu de risc maternal din 15.09.2014 (sapt 19 de sarcina) si de la 1.01.2015 ... (vezi toată discuția)
Indemnizatia pentru cresterea copilului dana8320 dana8320 Buna ziua ,am si eu o intrebare,sunt insarcinata,am avut concediu fara plata 3 luni,ma reantorc la locul de munca si as dori sa stiu daca pot beneficia de ... (vezi toată discuția)
Dupa concediul de maternitate, pot sa iau concediu de risc maternal si apoi concediu ccc? adela05 adela05 Buna ziua, Am nascut pe 1 martie. De pe 14 februarie pana pe 14 iunie sunt in concediul dematernitate de 126 zile. Dupa ce se termina acesta, pot sa intru ... (vezi toată discuția)