Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Eliberare copii documente, A.deP.
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Eliberare copii documente, A.deP.

Nu este o întrebare, este o remarcă. Probabil nu sa înţeles. Am scris cu altă ocazie, că preşedinta este o persoană paralelă cu legislaţia A.de P. Neştiind despre ce este vorba, casiera, un impostor care a fost preşedinte şi admin.,o manipulează cum vor ei. Am depistat fără a vedea documente, că au făcut lucrări în condominiu fără aprobarea A de P. pe care le-au supra evaluat.Mai pe scurt, au furat pe faţă. Dacă nu vor să-mi faciliteze accesul la documentele A. de P., au ceva de ascuns. Probabil. Repet. Este posibil ca la o adunare generală să nu vină nici-un memebru al asociaţiei de proprietari?? Este posibil.
Trăim in Romania și la noi se poate ca la convocarea A.G. să nu se prezinte nimeni . Și atunci vă mirați ce se intamplă la nivel de reprezentare a Asociației este tocmai lipsa de implicare a proprietarilor . Cand o sa ramană fară apă o să se trezească și ceilalți .