Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Ce oportunități de carieră am în urma diplomelor ...
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Ce oportunități de carieră am în urma diplomelor obținute?

Am terminat Facultatea de stiinte economice ( Bucuresti ), Master in Managementul Resurselor Umane( Bucuresti), Master in Managementul securitatii si sanatatii in munca ( Petrosani Facultatea de Mine,Petrol si Gaz )
-curs SSM 1998 ITM Ploiesti
- curs SSM 2007 ITM Bucuresti
- curs coordonator ssm 2008 INCDP Bucuresti
- curs postuniversitar evaluarea riscurilor INCDPM in colaborare cu- Universitatea din Petrosani - 8 saptamani -2008
- curs postuniversitar Securitatea muncii - 8 saptamani INCDPM in colaborare cu Universitatea din Petrosani - 2008
- curs postuniversitar Auditul securitatii - INCDPM 8 saptamani - 2011
Manuela Rășină, administrator
Multumesc frumos.O zi buna
Nu ati citit cu atentie mesajul meu anterior.
Puteti fi sef SIPP numai daca obtineti avizul ITM.
Puteti lucra in cadrul unui SIPP (se desfasoara activitatile mentionate in HG nr. 1425/ 2006 cu modificarile si completarile ulterioare art.15) si veti fi salarizata conform organigramei firmei si a grilei de salarizare existenta in cadrul firmei (daca firma este privata/ multinationala). In sectorul bugetar veti fi salarizata conform Regulamentului aprobat pentru sfera de activitate a institutiei care va angajeaza.
Pentru a presta activitate de audit trebuie sa detineti autorizari suplimentare si sa fiti angajata intr-o firma de audit.