Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Jurist/Avocat pentru domeniul online
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Jurist/Avocat pentru domeniul online

Bună ziua, unde aș putea găsi un jurist sau avocat care să ofere consultanță pe probleme de Web/Online. Ex. Ce trebuie să știi pentru a-ți deschide un magazin online, din punct de vedere legal, etc...
Roxaani, utilizator
Ori cum se numesc aceste tipuri de servicii, nici nu știu cum să caut pe Google :)