Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Se poate pune poprire și pe indemnizația creștere ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Se poate pune poprire și pe indemnizația creștere copil?

Buna ziua,
imi puteti spune, va rog, daca se poate pune proprire si pe indemnizatia crestere copil?
Multumesc!
Nu se poate executa silit indemnizația. Dar vă poate executa în schimb alte bunuri mobile și imobile.
multumesc!