Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor de somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor de somaj

Buna seara ! As vrea sa stiu daca o persoana care a obtinut in ultimii ani doar venituri din drepturi de autor poate beneficia de ajutor de somaj,multumesc.
Numai daca a platit contributia la asigurarile de somaj.