Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Inchiriere apartament in baza unei donatii cu sarcina ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Inchiriere apartament in baza unei donatii cu sarcina de uzufruct viager

Inchirierea apartamentului obținut prin donatie cu sarcina de uzufruct viager se poate face doar pe baza acordului expres al uzufructuarului menționat în contractul de inchiriere sau trebuie procura speciala de la notar ? Multumesc
andwu, utilizator
Rog o părere avizata .Mulțumesc