Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt pensionar din 2017
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt pensionar din 2017

Am lucrat în grupa 1 specială din data de 15.03.2001 până în 2018,se mai recalculează pensia mea, mulțumesc
17 ani 3 luni 16 zile lucrat
Nu exista stagiu complet de 17 ani., 3 luni si 16 zile.
Eu cred ca este vorba despre un stagiu complet de 17 ani, sau chiar 15 ani.
Ati lucrat in gradul I, sau II de radiatii ?
Gasiti in decizie stagiul complet de cotizare.
Postati-l.
Stagiul este de 15 ani , grupa 1 speciala, eu am lucrat 17 ani 3luni și 16 zile
Gaby1978, utilizator
Intrati in recalcularea de pe legea 221/2018.
Deci aștept, mulțumesc frumos.