avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1233 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Construcție fără autorizație
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Construcție fără autorizație

Bună seara
Am o întrebare. Pot să-l reclam pe vecinul că și-a construit casa fără autorizație de construcție deși au trecut 10 ani?
Cel mai recent răspuns: Prodeanu , utilizator 21:44, 3 Aprilie 2019
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Construirea unei cladiri fara autorizatie de constructie Prodeanu Prodeanu Am o întrebare: dacă vecinul meu a contruit o casa fară autorizaţie de construcţie acum 10-15 ani, mai pot să-l reclam la ITC? (vezi toată discuția)
Sanctiuni casa relativ nou construita fara sisten scurgere ape pluviale si parazapezi Angie11 Angie11 Buna ziua! As dori sa intreb cum stau lucrurile, juridic, in situatia in care un vecin cu o casa construita in urma cu aprox 10 ani nu a avut montate pana acum ... (vezi toată discuția)
Reclamatie constructie fara autorizatie stra1nu stra1nu Buna ziua , Am un vecin ce a construit un umobil fara autozatie, am fost chemat la primarie sa ii ofer semnatura sa poata continua constructia (datorita ... (vezi toată discuția)