Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Construirea unei cladiri fara autorizatie de ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Construirea unei cladiri fara autorizatie de constructie

Am o întrebare: dacă vecinul meu a contruit o casa fară autorizaţie de construcţie acum 10-15 ani, mai pot să-l reclam la ITC?
Puteti incerca...Dar se numeste ISC-Inspectoratul de Stat in Constructii.
~ Conținut șters la cerere ~