Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Va rog ajutati-ma cu instalarea revisal!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Va rog ajutati-ma cu instalarea revisal!

Buna dimineata!

Revin cu aceeasi problema a revisalului pe care nu-l pot descarca nicicum de pe Inspectia muncii:(
Am rugat pe cineva de pe avocat.net sa ma ajute...cel mai probabil nu a vazut mesajul meu!
Va rog ajutati-ma cu programul si acel kit de instalare!
adresa mea e : sandavictoriacatanas@yahoo.com

Va multumesc!
O saptamana fructuoasa tuturor!;)
[ link extern ] /
Aici aveti kitul. Se deascarca autommat dupa ce ati dat click pe Patch ReviSal.KB.206.004 (pentru Windows XP / 2000 / 98)
lipo, utilizator
V-am trimis mail
Multumesc pentru raspunsuri!:)