avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 928 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Va rog ajutati-ma cu instalarea revisal!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Va rog ajutati-ma cu instalarea revisal!

Buna dimineata!

Revin cu aceeasi problema a revisalului pe care nu-l pot descarca nicicum de pe Inspectia muncii:(
Am rugat pe cineva de pe avocat.net sa ma ajute...cel mai probabil nu a vazut mesajul meu!
Va rog ajutati-ma cu programul si acel kit de instalare!
adresa mea e : sandavictoriacatanas@yahoo.com


Va multumesc!
O saptamana fructuoasa tuturor!;)
Cel mai recent răspuns: sandavictoria , utilizator 11:01, 24 Noiembrie 2009
[ link extern ] /
Aici aveti kitul. Se deascarca autommat dupa ce ati dat click pe Patch ReviSal.KB.206.004 (pentru Windows XP / 2000 / 98)
Ultima modificare: Luni, 23 Noiembrie 2009
lipo, utilizator
V-am trimis mail
Multumesc pentru raspunsuri!:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme revisal dumi32 dumi32 Buna ziua am urmatoarea problema in ce priveste preluarea datelor din Revisalul vechi, anume imi apare urmatorul text : Baza de date incarcata nu ... (vezi toată discuția)
Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)
Revisal 1.0.0 sonya33 sonya33 buna ziua, ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare va rog ajutati-ma. multam fine (vezi toată discuția)