avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut avocat pentru Haga litigii de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut avocat pentru Haga litigii de munca

Am pierdut 2 procese in Romania cu legea in mana.
Caut dreptate la Haga.
Caut avocat pentru Haga dar sa nu fie din Buzau
Ultima modificare: Marți, 9 Aprilie 2019
ciprian2015, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:01, 10 Aprilie 2019
1. La Haga se afla Curtea Internațională de Justiție si Curtea Penală Internațională .

Principalele funcții legale ale Curtii Internationale de Justitie sunt soluționarea litigiilor prezentate de către statele membre și de a da avizele consultative cu privire la întrebările adresate de către organele autorizate în mod corespunzător.

Va puteti adresa Curtii Europene a Drepturilor Omului (CEDO), creată pentru solutionarea plângerilor în materia drepturilor omului provenite din statele membre ale Consiliului Europei.

2. In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Ultima modificare: Miercuri, 10 Aprilie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce ? max147 max147 De ce persoanele fizice nu au voie sa se adreseze in mod direct Trinbunalului suprem de la Haga ? Acesta nu este un mod de incalcare a drepturilor omului ... (vezi toată discuția)
Cedo stefymindrut stefymindrut Buna seara, Va rog,am nevoie de serviciile unui avocat in redactarea unei plângeri catre CEDO. Este vorba de un dosar penal, al tatălui meu- fonduri ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am nevoie de un avocat din buzau. aveti recomandari? ... Onshop Onshop Buna ziua, Am nevoie de un avocat din Buzau. Aveti recomandari? Sunt din Iasi si doresc sa inaintez o cerere cu valoare redusa impotriva unei firme de ... (vezi toată discuția)