Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut avocat pentru Haga litigii de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut avocat pentru Haga litigii de munca

Am pierdut 2 procese in Romania cu legea in mana.
Caut dreptate la Haga.
Caut avocat pentru Haga dar sa nu fie din Buzau
ciprian2015, utilizator
1. La Haga se afla Curtea Internațională de Justiție si Curtea Penală Internațională .

Principalele funcții legale ale Curtii Internationale de Justitie sunt soluționarea litigiilor prezentate de către statele membre și de a da avizele consultative cu privire la întrebările adresate de către organele autorizate în mod corespunzător.

Va puteti adresa Curtii Europene a Drepturilor Omului (CEDO), creată pentru solutionarea plângerilor în materia drepturilor omului provenite din statele membre ale Consiliului Europei.

2. In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic