Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... informatii succesorale
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

informatii succesorale

Buna ,,, as dori sa stiu cum putem face succesiunea dupa decesul parintilor noi fiind 5 frati,,,, Mi sa solocitat copii dupa actu de indentitate si certificatul de naste,,, poate sa faca succesiunea in lipsa unuia dintre noi daca nu are o imputernicire legalizata ?
Nu, nu poate.
multumesc