Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Lamurire
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Lamurire

Va rog daca puteti sa cititi dosar 4149/308/2017 Sighisoara Mures. Va rog daca se poate sa - mi spuneti care sentinta e definitiva ca si data de pronuntare pentru a putea sa incep demersurile pentru redobindire permis si sa stiu cum trebuie sa procedez . VA MULTUMESC !
Dupa 11.10.2019 puteti sustine examen.