Forum Discuţii juridice Executare silită Taxa timbru judiciar
Discuție deschisă în Executare silită

Taxa timbru judiciar

Bună ziua unde plătesc taxa judiciară de timbru. Întreb pentru ca am primit mesaj de la un domn avocat cu care am depus o contestație la executare silită și am primit mesaj sa o depun în cont la banca cu mențiunea taxa judiciară este normal? Vă rog să-mi spuneți dacă e ok. Mulțumesc.
Taxa se poate achita la directia taxe si impozite locale de la domiciliul dvs,la cec sau unele oficii poștale sau la trezorerie ca persoana juridică.Prin banca trebuie să cunoașteți contul mi se pare mai complicat.