Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Costuri anvelopare
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Costuri anvelopare

Bună ziua!

De la cine solicit contractul făcut cu primăria pentru a știi exact care sunt lucrările care se fac și care se suporta de către proprietari?

Va mulțumesc anticipat pentru un răspuns urgent!
Manuela Rășină, administrator
De la presedintele asociatiei.
Pentru completa si corecta dv informare studiati disp l nr 196/2018
Reprezentantul legal al asociatiei de proprietari este presedintele de asociatie
Conform disp l nr 196/2018 proprietarii au dreptul sa solicite orice document al asociatiei de proprietari
Presedintele de asociatie are obligatia legala sa raspunda la sesizare/cerere in termen de 10 zile